Sergi: Anlatım/ Vurgu/ Deney/ Bulgu
May 11, 2018
![46168771_2262454647321647_829402109488136192_n 46168771_2262454647321647_829402109488136192_n](/images/librariesprovider52/etkinlik/46168771_2262454647321647_829402109488136192_n.jpg?sfvrsn=0)
Sanatçı, öğretim üyesi Umut Germeç’in düzenlemesinde gerçekleşen Gravürist, Artist 2O18 Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı’nda, “anlatım/ vurgu/ deney/ bulgu” başlığını taşıyan, bölümümüz öğretim elemanlarından Desen Halıçınarlı'nın da bulunduğu 27 sanatçının 54 gravüründen oluşan sergisini TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi 7. Salon 701/D’de görebilirsiniz.