GSNT
İTÜ Güzel Sanatlar Bölümü

Aeneas Sanat ve Felsefe Günleri Gerçekleşti (7-9 Nisan 2017)

Nis 10, 2017    Aeneas Sanat ve Felsefe Günleri , kendini ''Bahar dönemi nirengi noktasını sanata, güz dönemiyse felsefeye çeviren, sanatçı ve akademisyenleri, akademik sınırlar içinde kalmadan, rahat fakat özenli bir mecrada buluşturmayı  hedefleyen bir etkinlik organizasyonu '' olarak tanımlıyor.aeneas afiş

   Organizasyon bu sene 7-9 Nisanda gerçekleşti. Etkinlikler ücretsiz olmakla birlikte, rezervasyon gerektirmekteydi ve katılımcı sayısı -etkinliğin fizibilitesi açısından- sınırlı tutuldu. Akademisyenleri ve akademisyen adayı öğrencileri de birbiriyle buluşturmayı amaçlayan bu organizasyon, sehir dışından gelecek katılımcılar için  Club Afrodit ve Aeneas Butik Otel'de konaklama şansı da sundu.

  Okulumuz öğretim üyelerinden Doç. Dr. Oğuz Haşlakoğlu Hegel ve Adorno'da Özdeşlik, ve yine öğretim üyemiz Doç. Dr. Yüksel Demir Mimarlık | Öğrenim | Üretim | Düşünce üzerine konuşmalarıyla etkinlikte yer aldılar.

Programın tümünü görmek için: http://www.aeneassanatvefelsefe.com/program.htmlAeneas Sanat ve Felsefe Günlerini aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.

http://www.aeneassanatvefelsefe.com/welcome.html
https://www.facebook.com/aeneassanatvefelsefe/
https://twitter.com/aeneas_sanat